Ajo është një nga modelet më të kërkuara dhe është bërë e famshme në vitin 2013 kur u shfaq topless në videoklipin e Robin Thicken në ‘Blurred Lines’.

Dhe tani e Emily Ratajkowski vazhdon të jetë po aq seksi. Ylli i pasarelave ka ngritur temperatuarat ndërsa ka pozuar topless për Inamorata.

26-vjeçarja britanike ekspozoi format e saj bombastike në dush, ndërsa mbante peshqir në kokë.


/Ora News.tv/