Ajo ishte i hapi rrugën një brezi të ri modelesh kur hyri në pasarelë me fromat e saj të kolme. 

Dhe Ashley Graham është tani një nga modelet më të kërkuara. 31-vjeçarja është shfaqur mjaft provokuese ndërsa pozoi me të brendshme për Vogue Italia.

Supermodelja ekspozoi format e saj bombastike. E veshur me bodysuit të zeza dukje mjaft seksi dhe tërheqëse.


/Ora News.tv/