Kjo është një nga shfaqjet më të mëdha të modës dhe pritet me padurim.

Dhe supermodelet kanë pushtuar pasarelën e Victoria's Secret.

Motrat Gigi e Bella Hadid, Kendal Jenner, Adriana Lima ishin mes modeleve që prezantuan koleksionin e ri të të brendshmeve për shtëpinë e madhe të modës.

Adriana Lima raportohet se bëri ecjen e saj të fundit për Victoria's Secret.

Klikoni këtu për të zbuluar më shumë nga koleksioni i Victoria's Secret

/Ora News.tv/