Sinan Hoxha ka paralajmëruar se nesër në orën 17:00 do vijë me një projekt të ri muzikor që titullohet “Luje luje”.

Në disa postime të gazetarit Olti Curri është vënë re një surprizë e këngëtarit për fansat. Pjesë e këngës do jetë dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani. Nuk dihet nëse ajo do të tregojë se ka një talent të fshehur si këngëtare apo paraqitet thjesht si modele.

Mbetet për tu parë se çfarë ka planifikuar cifti Hoxha për publikun.

/Ora News.tv/