I ftuar në emisionin "BOOM", Roland Hysi, ose Landi i West Side Family ka folur edhe për hashashin. Mes batutave të tij dhe dy drejtuesve të emisionit BOOM ai tha: 

"Hashash? Ku ka? (qesh) Kalifornia e legalizoi..", thotë Roland Hysi

"Do shkosh në Kaliforni, apo do rrish këtu", i thotë Rozi

"Emri im në Instagram është "Landifornia" që do të thotë shteti i Landit nisur nga Kalifornia", tha ai mes të qeshurave.


/Ora News.tv/