Fituesit e konkursit fotografik ne mediat sociale janë shpallur.

Mes shumë fotografive janë zgjedhur 10 më të bukurat ndërsa janë shpllaur vetëm 3 fitues të Tirana Autum 2017.

Çmimi 'Visit Tirana' është fituar nga Endi Bulku me foton "Vjeshtë në Dajt".

Çmimi i Publikut shkoi për Arlind Rexhmataj me foton "Vjeshtë në liqen" dhe çmimi i Kritikës për Enea Mustafaraj me "Vjeshtë në pedonale"


/Ora News.tv/