Një punonjës policie ka goditur me "taser" (shkarkues elektrik), një shofer pasi shkatërroi BMW-në e tij me një shkop bejsbolli.

Incidenti i pazakontë erdhi pasi një zemërimi në rrugë nga ana e shoferi.

Videoja u filmua nga një makinë tjetër aty pranë dhe tregon shoferin duke goditur mjetin e tij pasi u ndal në një sërë semaforësh.

Fragmente të xhamit fluturuan nëpër rrugë dhe policia mbërriti disa çaste më vonë.

"Çfarë është duke bërë ky djalosh?",- dëgjohet një grua në video.

/Ora News.tv/