Quhet "Sfida e kutisë" është sfida e re që po çmend rrjetet sociale. Në fakt videoja e parë është postuar në Tëitter në 2014 nga Ariel Oliver.  Videoja e saj u shpërnda 130 mijë herë dbrenda pak ditësh dhe shumë të tjerë u përpoqën ta iminotin. Provojeni dhe ju

/Ora News.tv/