Këngëtarja me famë botërore, Selena Gomez është trajtuar për depresion dhe ankth. 

25-vjeçarja kaloi 2 javët e funndit në qytetin e New York ku bëri terapi për të luftuar depresionin.

Në burim për revistën People tha: "Ajo ndihej sikur donte të largohej dhe të përqëndrohej në vetvete pa e shqetësuar askush. Pas terapisë u ndje shumë e fuqizuar. Selena dëshiron që të bëjë përsëri terapi më vonë këtë vit."

/Ora News.tv/