Kim Kardashian ka vendosur të tregojë një detaj në shtëpinë e saj, i cili i bëri përshtypje shumë fansave. Bëhet fjalë për lavamanin në tualet që duket ndryshe nga ata tjerët.

Ajo ka shuar kureshtjen e fansave duke treguar se si funksionon. Kim zbuloi se ideja ishte e bashkëshortit të saj, Kanye Ëest, i cili bëri dizajnin dhe edinte mirë se uji nuk do të derdhej në të gjithë tualetin për shkak të formës që ka lavamani.

Përmes një videoje në Instagram, Kim bëri një turn në banjo shtypi ujin për të treguar se kalon në grykë dhe nuk derdhet asnjë pikë.

Tags