Presidenti i Barcelonës, Sandro Rosell, thotë se ai nuk është i shqetësuar nga rivali në krizë, Real Madridi.

Barcelona tani është 11-të pikë para rivalit të hidhur, Realit të Madridit, por Rosell thotë se ata duhet të fokusohen vetëm në qëllimet e tyre.

“Ditën që filloni të shqetësoheni për të tjerët, gjërat që ndodhin te ekipet e tjera, filloni të humbni. Ne duhet të ecim përpara së bashku dhe të punojmë të gjithë së bashku”, ka thënë Rosell.

/Ora News.tv/