Cristiano Ronaldo  paguhet për të bërë gola në fushë, gjë e cila nuk i ka ecur deri në këtë pikë të sezonit dhe këtë herë portugezi ka menduar për të shënuar “në portën” e Fiorentino Perez.

Sipas mediave portugeze dhe atyre spanjolle, sulmuesi i Realit të Madridit po kalon ditët e fundit me klubin mbretëror.

32 vjeçari refuzoi të nënshkruante kontratë të re me Realin, vendim ky që ka hedhur dyshime se CR7 do i japë lamtumirë skuadrës që në fund të këtij sezoni/Ora News.tv/