Alana martina , vajza e Georgina Rodriguez dhe e futbollistit Cristiano Ronaldo ka ardhur në jetë këtë të dielë. 

Vogëlushja është vajza e tretë eCristiano Ronaldos dhe fëmija i katërt i portugezit.

Është portugezi që ka bërë të ditur lajmin për lindjen e vajzës, duke publikuar një foto nga spitali në rrjetet sociale ku aty ishte edhe Cristiano Junior.

"Alana Martina vetëm sa lindi! Dyja, Georgina dhe Alana janë mirë, jemi të gjithë të lumtur”, ka shkruar Ronaldo në rrjetet sociale


/Ora News.tv/