Këngëtari i njohur Robert Berisha ka bërë një dedikim të veçantë për familjen e tij.

Me anë të një postimi në Instagram, bashkëshorti i Nora Istrefit ka treguar se çfarë do të thotë për të 'Familja'

Ai shfaqet i veshur me një bluze ku është stapmuar një fotografi familjare bashkë me Norën dhe vajzën Rene.

"Familja nuk është një gjë e rëndësishme, është gjithçka,"-shkruan Robert.

Çifti nuk heziton për asnjë çast të shprehë dashurinë ndaj njëri-tjetrit./Ora News.tv/