Kolona zanore e filmit 'Fifty Shades Freed' është kënga më e dëgjuar në Britaninë e Madhe

'For You', fryti i bashkëpunimit të kosovares Rita Ora me Liam Payne, është në krye të playlistave në Mbretërinë e Bashkuar.

Fakt ky, që ka gëzuar pa masë këngëtaren me origjinë shqiptare, e cila kërkonë suksesin në vazhdimësi të kësaj kënge.

Hiti ka marrë më shumë se 140 milionë klikime në youtube dhe mbi 100 milionë të tilla në Spotify.

Suksese të mëtejshme Rita!!!


/Ora News.tv/