Supermodelja Emily Ratajkowski është rikthyer fuqishëm duke pozuar për një fushatë të re.

26-vjeçarja ka pozuar topless për koleksionin e xhnseve DL 1961.

Bukuroshja ka mbuluar gjoksin me duar për të mbrojtur modestinë ndërsa mbante veshur xhinse të bardha.

Në një fotografi tjetër ajo shfaqet me një këmishë me butona e zbërthyer.

Emily u njoftua si imazh i markës vitin e kaluar dhe njihet si një fanse e xhinsave.

Klikoni ketu per te pare FOTOGALERINE

/Ora News.tv/