Në media po qarkullojnë thashethemet se Rihanna e Jay Z por ribashkohet për një projekt të ri.

Burime thanë për Page Six se dy mongolët e muzikës u takuan për një drekë biznesi në Volfgang Puck në Bel Air, ku diskutuan për muzikën dhe çfarë mund të bëjnë së bashku.

Fansat spekuluan menjëherë se bëhet fjalë për një bashkëpunim të mundshëm mes tyre, pas suksesi të jashtëzakonshëm me këngën 'Umbrella' në vitin 2009.

Vitin e kaluar, Rihanna konfirmoi se po punonte për projekte të reja pas gati 3 vitesh shkëputje nga muzika, por nuk zbuloi detaje. Gjithashtu Riri tha se do sjellë një album në vitin 2019.

/Ora News.tv/