Nëse reputacioni i saj nuk është provuar akoma mjaftueshëm, Taylor Swift rikthehet për të na kujtuar se ajo është më e lumtur se kurrë dhe nuk i intereson se çfarë thonë për të.

Në këngën e saj më të re "End Game" ajo flet për reputacionin .

Taylor bashkë me bashkëpunëtorët e saj Future dhe Ed Sheeran kanë udhëtuar në disa prej qyteteve më të bukura në botë si Miami,Tokio dhe Londër për të realizuar klipin.

Duket e çuditshme të shikosh Taylor Swift brenda pubeve britanike, festë mbi jahte, por kur je aq i suksesshëm sa ajo, mund ta jetosh aq mirë dhe brenda luksit.

 Shikoni klipin më poshtë.

/Ora News.tv/