Reperët e njohur shqiptar, Dj Blunt dhe Real 1 kanë sjellë projektin e ri muzikor ‘Tululu’ sic i kishin premtuar ndjekësve.

Këtë herë kanë sjellë një këngë ritmike por version eksplicit. Femra të zhveshura dhe tekst ‘dirty’ ka qenë tema e kësaj rradhe.

Ka disa kohë që reperët kanë vendosur të kthehen në muzikë duke sjellë cdo muaj nga një këngë të re dhe po e mbajnë premtimin.

Ndërkohë ata kanë njoftuar se do ndërrojnë emrin e grupit duke u quajtur “Shaolin Gang” me të cilën hapën këngën e sapo publikuar.

/Ora News.tv/