Reperët e njohur, Blunt dhe Real 1, të njohur si 'Shaolin gang' kanë pritur në shtëpinë e tyre të re disa vajza të huaja dhe bukuroshe.

Vajzat shfaqen në disa postime në Instastory duke bërë kërcime seksi dhe duke thënë fjalët që i karakterizojnë artistët si "Shaolin" ose "Sku sku".

Nuk dihet nëse ato janë pranë tyre për të bërë xhirimin e ndonjë klipi të ri muzikor apo janë thjesht mysafire në shtëpi.

Kujtojmë se reperët kanë thënë disa herë që po punojnë shumë për të bërë revolucion në muzikë ku do sjellin cdo muaj nga një klip muzikor.

/Ora News.tv/