Kryeministri Edi Rama tha në studion e "360 Gradë" se ai nuk ulet në restorante me bosa. Shefi i qeverisë tha se ka respekt dhe mbështet sipërmarrësit e mëdhej. 

Rama: Mua nuk më shikon njeri në restorant me bosa, unë në restorant shkojë me familjen time ose me miq të ardhur nga jashtë vendit. Nga ana tjetër unë kam respektin më të madh dhe ne japim mbështetjen më të madhe të mundshme për sipërmarësit e mëdhenj që janë motorët e zhvillimit të vendit.

/Ora News.tv/