Një qen i rracës Pitbull ka bërë një performancë të shkëlqyer aktrimi kur erdhi momenti për të prerë thonjtë. Sapo pa prerësen, ajo bëri sikur i ra të fikët.

Videoja është bërë virale pasi u publikuar në Reddit. Shumë njerëz kanë qeshur me pamjet dhe e kanë konsideruar aktrimin e qenit si performancë për të marrë cmim Oscar.

Në video duket se qeni shtrihet në tokë dhe lë njërën këmbë ngritur për t’ia prerë thonjtë.

Por në këtë mënyrë tregoi se po i bënin një trajtim që nuk i pëlqeu aspak.


/Ora News.tv/