Koleksioni më i ri i makinës Jaguar ka mbërritur edhe në Shqipëri. Organizatorët e eventit kishin menduar ta kthenin këtë ceremoni në një feste të vërtetë, e cila kishte si qëllim reklamimin e tre markave të njohur, Jardin, Jaguar, Jazz. Eventi u mbajt në një nga rrugët e ish-Bllokut.

Pjesë e ceremonisë ishin edhe shumë të ftuar nga bota e modës, artit dhe e biznesit që kane qëndruar deri ne oret e vona te mbremjes.

Përveç makinave luksoze që u prezantuan për të gjithë, pati edhe një sfilatë për markat e fundit të firmave të njohura që u prezantuan  nga modelet e sitilistes së njohur Enada At Nikolla.

/Ora News.tv/