Dasma është një nga ditët më të bukura të jetës për femrat ashtu edhe për meshkujt.

Por për Dannie Mountford dita e dasmës ishte akoma më e veçantë pasi i plasën ujrat gjatë vallëzimit me bashkëshortin e saj.

19-vjeçarja, nga West Midlands ndodhej në pistën e kërcimit kur i erdhën dhimbjet e lindjes.

Dannie, 36 javëshe shtatzënë u dërgua menjëherë në spital ndërsa mbante veshur akoma vellon.

Ajo solli në jetë vajzën Jasmine.

" Ishte një surprizë e madhe, por dita jonë e dasmës është edhe më e paharrueshme dhe gjithmonë do të jetë e veçantë."


/Ora News.tv/