Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Fierit.

Aksidenti ka ndodhur në unazën lindore e qytetit të Fierit, ku dy automjete, një Wolksvagen Passat dhe një Chrysler janë përplasur me njëra-tjetrën, duke sjellë dëme materiale.

Fatmirësisht drejtuesit e dy mjeteve janë lënduar lehtë dhe janë dërguar në spitalin Fier.

/Ora News.tv/