Ata festuan së bashku Vitin e Ri në Meksikë. Dhe Selena Gomez e Justin Bieber mbeten të pandashëm tani që janë kthyer në shtëpi në Los Angeles.

Çifti u fotografuan së bashku gjatë një seance stërvitore në West Hollywood.

Justin dhe Selena raportohet se kaluan bashkë Vitin e Ri në Cabo San Lucas.

Ata u rikthyen së bashku në muajin tetor, pasi Selena u nda nga The Weeknd.


 

/Ora News.tv/