Mbrojtësi i Realit të Madridit, Sergio Ramos i ka surprizuar të gjithë mëngjesin e sotëm teksa ka mbërritur në qëndrën stërvitore në "Valdebebas" me një mjet që rrallë kujt mund ti kishte shkuar në mendje.

Kapiteni i madrilenëve madje ka marrë rolin e komikut dhe ka bërë për të qeshur edhe punëtorët e qëndrës stërvitore të Realit, pasi ka qenë në timonin e një makine që të kujton kohërat e vjetra.

Një FIAT 600 ku të shkruar ishin edhe inicialet e kapitenit të Realit, SR4.

/Ora News.tv/