Bashkëpunimi mes Bes Kallakut dhe Ylli Bakës, "Baftjari", u kthye në një nga hitet e verës që lamë pas.

Por kjo dyshe nuk ndalet këtu. Ata vijnë me një tjetër projekt të titulluar "Çohu kërceni".

Kënga e re, e cila është mjaft ritmike, pritet të ketë të njëjtin sukses që kishte "Baftjari".

/Ora News.tv/