Mariah Carey ka publikuar projektin e ri muzikor ku duket shumë seksi e veshur me të brendshme.

Në klipin "GTFO", 49-vjecare shfaqet me disa lloje të brendshmesh ku duken qartë linjat e mira trupore që ka.

Kënga u publikua ditën e enjte dhe është hera e parë pas 4 vitesh që vjen me një projekt të ri. Suksesi i saj i fundit ishte albumi i vitit 2014.

/Ora News.tv/