Ikona e Hollywood Sharon Stone ka pësuar një incident në Beverly Hills. 

Aktorja e 'Basic Instinct' humbi ekuilibrin dhe u rrëzua në trotuar. 

Por shumë shpejt 59 vjeçarja, u grit dhe i dha njerëzve një buzëqeshje duke u treguar njerëzve që ishte mirë.

Bomba bjonde, që ka realizuar mbi 30 filma, ishte e rrethuar nga miqtë e saj që e ndihmuan të ngrihej.


/Ora News.tv/