Trashëgimtarja më e pasur në botë, Paris Hilton u bë shumë kohë që po promovon në mënyrë aktive singëllin e saj të ri, e para pas 12 vitesh, në mediat sociale.

Dhe vajza ‘Barbie’ ka ngacmuar me publikimin e videoklipit me një foto të çiltër.

Ajo u shfaq nudo në një shtrat duke mbuluar pjesët intime me trëndafila.

“Edhe 2 ditë dhe vjen ‘I need you’,”-shkruan 36 vjeçarja.

/Ora News.tv/