Të shtunën (1 shtator) u bënë plot 1 vit që Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u martuan.

Dhe këngëtarja ka kujtuar përvjetorin me foto të papublikuara ndonjëherë.

Ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale duke kujtuar momentin që i ndryshoi jetën.

Besi dhe Xhensila vetëm dy muaj më parë u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Ajka./Ora News.tv/