Vetëtima dhe bubullima që bien pa pushim dhe ndezin qiellin e reve u japin forma magjike. 

Sa e mahnitshme dhe e frikshme.

Geoff Green filmoi pamjet në Kimberley, te Australise Perendimore, të shtunën ndërsa cikloni tropikal Dahlia vijonte drejt brigjeve.


/Ora News.tv/