Ajo është një nga modelet më të sukseshme dhe më të kërkuara.

Dhe tani Gigi Hadid ka qenë shumë e zënë ndërsa promovoi gamën e saj të re të make-up me Maybelline. 

Ylli i pasarelave ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve ndërsa promovoi koleksionin e saj në Londër të martën. E veshur me një fustan të verdhë 22-vjeçarja rrezatoi mbrëmjen.

Supermodelja ishte mahnitëse dhe padyshim që kjo ishte nata e saj.


/Oranews.tv/

/Ora News.tv/