Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku është një adhurues i artit të trupit. Ai ka disa tatuazhe me kuptim, por njëri është dedikim për vogëlushen e tij Ajka, të cilën nuk e kishte zbuluar më parë.

I ftuar në emisionin "Thumb", ai tha: “Tatuazhi që kam për Ajkën, të cilin e kam bërë ditën kur lindi, kam të shkruar ‘O lul e bukur e gjakut tim’. Këtë e kam marrë nga një libër Arbëresh dhe thuhej se e ka thënë Skëndërbeu ditën që i ka lindur djali."

Ai dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë në korrik të vitit 2018 dhe në dedikim e postuar në rrjete sociale, Besi e nisi me frazën: " O lul’e bukur e gjakut tim".

/Ora News.tv/