Sipas të gjitha gjasave fituesi i trofeut “Topi i Artë” 2017  do jetë Cristiano Ronaldo, me portugezin që nëse do triumfonte sot, do koleksiononte trofeun e tij të 5-të.

Por ylli i Realit të Madridit nuk triumfon vetëm në fushën e blertë por edhe jashtë saj.

Fama, bukuria dhe pasuria kanë qënë gjithmonë “pronë” e Ronaldos dhe ky fakt i ka pëlqyer edhe shumë vajzave nga e gjitha bota.

Por kush janë femrat që kanë pasur fatin të jenë në krahët e portugezit? Nga Irina Shayk tek Paris Hilton dhe shumë e shumë bukuroshe të tjera kanë pasur fatin të bashkëjetojnë edhe pak orë me yllin portugez.

/Ora News.tv/