Këngëtarja Samanta Karavella solli pasditen e së shtunës projektin më të ri muzikor, të titulluar "Ku ma le".

Kënga i dedikohet një dashurie, e ngjashme me historitë indiane ku djemtë e kanë të vështirë të pranojnë ndjenjat ndaj femrës. Samanta duket se është frymëzuar nga telenovelat që kanë marrë vëmendjen e të gjithë shqiptarëve.

Në klipin muzikor, ajo është shfaqur si një indiane e vërtetë me veshje tradicionale. Nuk dihet se cila telenovelë i ka pëlqyer kaq shumë Samantës, sa ka zgjedhur të vijë për shqiptarët me këtë stil.

Kjo është kënga e dytë e saj si artiste e pavarur dhe pritet që të jetë suksesi i rradhës.

/Ora News.tv/