Këngëtarja e njohur Arta Bajrami vetëm pak kohë më parë u bë nënë për herë të tretë. Ajo solli në jetë një vajzë më 28 dhjetor të vitit të kaluar.

Dhe këngëtarja ka publikuar për herë të parë një foto  të vogëlushes në një postim në InstaStory.

Ndërkohë Arta Bajrami ka edhe dy fëmijë të tjerë, vajzën e madhe Victoria dhe djalin Ideal Morris me bashkëshortin Xhimi Sekiraqa

/Ora News.tv/