Është e rrallë që qytetarët e Nju Jorkut të ndalojnë për të parë diçka, por modelja dhe aktivistja për bukurinë trupore, KrystyAna ia doli me sfilatën e saj.

Pavarësisht temperaturave të larta, ajo dhe 25 mikeshat e saj dolën në një sfilatë për të brendshme, të quajtur “The Real Catwalk”.

Duke folur për organizimin e eventit që zgjati 3 ditë, ajo tha: “Nuk kam fjetur për tre ditë. Nuk është shfaqje kundë Victoria Secret. Është një mënyrë për të mbështetur femrat dhe format e tyre trupore.”

KhrystyAna njoftoi se opinion publik për të bukurën duhet të ndryshojë për ti pëlqyer të gjitha. Ndërsa sfilonin me të brendshme, ato morën vëmendjen e shumë kalimtarëve që i përgëzuan për këtë gjë.


/Ora News.tv/