Kur kanë mbetur edhe pak kohë nga prezantimi i brazilianit me Barcelonën, Philippe Coutinho ka bërë dhe foton zyrtare si lojtar i skuadrës blaugrane.

Sfidën e sotme, ylli 25 vjeçar  e ndoqi nga shkallët e stadiumit, dhe pas përfundimit të takimit nuk nguroi të pozonte në ambjentet e brëndshme të mitikut  "Camp Nou" .

/Ora News.tv/