Supermodelja Bella Hadid ka ndezur thashethemet në rrjetet sociale se ka kryer ndërhyrje kozmetike pasi postoi një foto në Instagram.

Ylli 22-vjeçar u akuzua se ka fryrë buzët dhe pse më parë e ka mohuar gjithmonë këtë fakt.

Në foto shihet Bella në një krevat ndërsa theksi vihet tek buzët e saj, që u bënë subjekt i komenteve.

Brenda pak orëve të publikimit të fotos Bella grumbulloi 1.5 milionë pëlqime dhe mbi 14 mijë komente.


Tags