Modelja e njohur, Emina Cunmulaj është në pritje të fëmijës së saj të dytë dhe duket se ka oreks që në orët e para të mëngjesit.

Nëpërmjet një postimi në Instastory, bukuroshja shqiptare ka treguar se ha mish qengji në orën 10.

Kjo është dicka që nuk mund ta ndalojë pasi duhet të ketë një fëmijë të shëndetshëm.

Nga fotografitë në Instagram duket se Emina nuk ka shtuar shumë kilogramë, edhe pse është në muajt e fundit të shtatzanisë.

Ajo ka treguar shpesh herë se cfarë preferon të hajë më shumë kur pret një fëmijë.

/Ora News.tv/