Fatmirësisht vajza e madhe e Emina Cunmulaj është shëruar dhe të gjithë si familje kanë shkuar në Bahamas për të shijuar disa ditë të qeta.

Në një fotografi ku bashkëshorti e mban në krahë, Emina shkruan: "Mbrojtësi im personal ndaj peshkaqenëve", duke e shoqëruar me një zemër.

Bukuroshja shqiptare duket më në formë se kurrë, ndonëse ka vetëm pak kohë që është bërë nënë për herë të dytë.

Kujtojmë se vajza e saj Ella Farie kishte marrë një virus nga fëmijët e tjerë dhe pushimet e tyre u shtynë derisa vogëlushja të shërohej plotësisht.

/Ora News.tv/