Çifti i dashur Miriam Cani dhe Alban Skënderaj  prej disa kohësh kanë qenë të fokusuar në jetën e tyre private.

Por mesa duket gjëra të reja do vijnë nga këngëtarët.

Miriam ka paralajmëruar në një postim në Instagram se gjëra të bukura do të vijnë, por pa përcaktuar nëse bëhet fjalë për jetën personale apo profesionale.

/Ora News.tv/