Emily Ratajkowski njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet sociale.

Modelja dhe aktorja nuk ngurron që të ekspozojë format trupore e 'pasuritë' saj.

26-vjeçarja vetëm pak javë më parë i ka dhënë fund beqarisë.

Por as martesa nuk e ka ndalur bombën brune.

Së fundmi ajo ka mbushur Instagramin me foto nudo. Në postimin e fundit Emily shfaqet në vaskë e zhveshur dhe mbuloi pjesët e saj intime me duar.

/Ora News.tv/