Ky është momenti i tmerrshëm kur një makinë përplaset me shpejtësi në një bar të mbushur plot me njerëz.

Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë barin plot me njerëz në bulevardin "Turkmenbashi" në Adana të Turqisë.

Papritmas një makinë e bardhë shmanget nga korsia e trafikut dhe drejtohet drejt njerëzve në lokal.

Për fat të mirë, asnjë person nuk ishte në mesin e kafenesë ku hyri makina, dhe shumica e njerëzve që drekonin arritën të largoheshin.

Sipas mediave lokale, shoferi humbi kontrollin e automjetit, duke dalë nga rruga.

Tre vetë u raportuan se u lënduan dhe u dërguan në spital për lëndime të lehta.

/Ora News.tv/