Madonna ka surprizuar të gjithë fansat e saj.

Legjenda e popit njoftoi projektin e saj më të mirë, një album të titulluar  "Madame X".

Ajo publikoi një video në Instagram në lidhje me këngën dhe një pjesëz nga muzika e saj e re në Instagram.

"Vendosa ta quaj regjistrimin tim të ri Madame X,"-dëgjohet Madonna duke thënë. "Madame X është një agjent sekret që udhëton nëpër botë, duke ndryshuar identitetet, duke sjellë dritë në vende të errëta."

Më pas vazhdoi të shpjegojë se çfarë përfshin më shumë  "Madame X".

"Madame X është një balerin, profesor, kreu i shtetit, një kalorës, një i burgosur, një student, nënë, fëmijë, mësues, murgeshë, këngëtar, shenjtor, kurvë, një spiun në shtëpinë e dashurisë. Unë jam Madame X,"-tha Madonna.

Albumi i saj i fundit ishte "Rebel Heart" në vitin 2015.

Të hënën këngëtarja zbuloi bashkëpunimin e saj me Maluma që do dalë në treg të mërkurën.

"Medellin" është titullohet kënga.

/Ora News.tv/