Lopët po vjedhin mail-t tani djem, kjo nuk është shaka.

Kafsha "djallëzore' u kap duke vjedhur letrat nga një kuti postare dhe më pas u përpoq të largohej nga vendi i "krimit" me letra në gojën e saj.

Kjo ishte një video shaka e publikuar në Facebook nga një vajzë e quajtur Eriin Hudson, e cila u bë shpejt virale. Videoja është parë më shumë se 15 mijë herë brenda pak orësh.

"Gjëja më e çuditshme që kam parë ndonjëherë!", shkruajti ajo.

Pa dyshim, kafsha me katër këmbë mposht një njeri që vrapon për të shpëtuar letrat.

/Ora News.tv/