Ai është futbollisti që i dha titullin e parë të Kupës së Shqipërisë Skënderbeut megjithatë, Sabjen Lilaj duket shumë i lumtur dhe sqaron edhe zërat që e çojnë në Itali.

"Jam i lutmur. Ishte një nga objektivat tonë.ishte sezon i gjatë dhe ne i realizuarm objektivat.

"Nuk di të them. Unë e shijova shumë. E rëndësishme është që e mbylla mirë.Kam pasur kontakt me menaxherin Murati. Nuk më ka përmend ekip, por është në Itali gjithsesi. Shpresoj të bëhet mirë."-tha mesfushori për mikrofonin e "RTSH".

/Ora News.tv/