Deputeti Lefter Maliqi i ftuar në emisionin "360 Gradë" në RTV Ora u shpreh se mbi 5 deputetë të PS nuk do ta votonin shkarkimin e Ilir Metës

Maliqi: 30 qershori nuk ndodhin zgjedhjet. Unë kam një besim të patundur që nuk bëhen 94 vota. Lajmi është ky. Deputetë të PS-së mbi 5 veta nuk kanë për të votuar sepse nuk e duan Ramën dhe për shkak të njohjes me Metën.

Ndiqni videon e plote. 


/Ora News.tv/